• Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Darmowe Control Socks od 600 PLN
  • Kup teraz, zapłać za 30 dni - PayPo
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regulamin

Sklep internetowy działający pod nazwą  www.footballmasters.pl, prowadzony jest przez firmę

Football Masters z zarejestrowaną działalnością gospodarczą przy ul. Jana Krysta 3 /71 w Warszawie oraz z siedzibą w Kielcach przy ul. Czachowskiego 40.
NIP: 527-259-2477

1. Football Masters prowadzi sprzedaż swoich produktów za pośrednictwem sklepu internetowego.

2. Zamówienia przyjmowane są za pomocą poczty e-mail, telefonicznie lub przez sklep on-line. Wyślij e-maila ze szczegółami zamówienia. Po złożonym zamówienia Kupujący otrzymuje wiadomość z potwierdzeniem zamówienia. Pamiętaj, aby ustalić szczegóły zamówienia przed jego dokonaniem.

3. Część produktów firmy Football Masters wykonywana według indywidualnych wytycznych klienta.
Rękawice z wykonaną personalizacją – nadrukiem, nie podlegają zwrotowi i wymianie na inne rękawice. Reklamacje są uwzględniane wyłącznie w przypadku uszkodzeń, które powstały nie z winy użytkownika.

4. Realizacja zamówienia następuje od momentu otrzymania wpłaty na konto firmowe

5. Czas realizacji zamówienia to około 48 godzin.

6. Wszystkie ceny podawane są w PLN  i zawierają podatek 23% VAT.

7. Za produkty Kupujący może zapłacić gotówką lub przelewem bankowym :

na numer rachunku  92 2490 0005 0000 4530 7045 2921

8. Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Faktura wysyłana jest na życzenie w formie elektronicznej.

9. W momencie wysłania przez Kupującego zamówienia, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. Przedmiotem umowy jest usługa wymieniona w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

10. Umowa sprzedaży towarów i usług zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

11. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozywającego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

12. Informujemy, że dane osobowe podane w zamówieniu, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient  ma prawo do modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

13. Zwrot towaru. Zwrot towaru może nastąpić, gdy termin nie przekracza 14 dni od daty zakupu.
Nie dotyczy rękawic z personalizacją – nadrukiem.

14. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien jak najszybciej skontaktować się z firmą Football Masters drogą e-mailową biuro@footbalmasters.pl lub telefoniczną 533-035-300 i odesłać towar na nasz adres. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy. W przypadku produktów zniszczonych reklamacje nie są nieuwzględniane.

Wysyłając zamówienie  dokonujesz zakupu i tym samym akceptujesz regulamin, który znajduje się na stronie www.footballmasters.pl

pixel