• Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Darmowe Control Socks od 600 PLN
  • Kup teraz, zapłać za 30 dni - PayPo
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak powstała Alpha Pro Gold

Opowiem wam kilka ciekawostek o piłce 
Alpha Pro Gold.

Dlaczego akurat piłka?

Lubimy wyzwania a stworzenie piłki która obroni się na rynku Polskim wydawało się być sporym wyzwaniem. Mało komu się to udało więc powiedzieliśmy sobie.. zrobimy to!

Jak długo trwa proces tworzenia piłki? 

Sam proces produkcji nie jest długi, trwa około 30-40 dni. Najbardziej czasochłonnym procesem jest znalezienie fabryki która wykona produkt odpowiedniej jakości, w naszym przypadku bylo to kilkanaście prób rozciągniętych w czasie. Pierwsze podejście miało miejsce w roku 2016. Przez ten okres zaliczyliśmy kilkanaście podejść do różnych fabryk odrzucając kilkadziesiąt próbek które nie spełniły oczekiwań. Pod koniec roku 2019 w końcu powiedzieliśmy „MAMY TO”! 

Piłka idealna? 

Piłki idealnej nie stworzyliśmy, nie wiem czy taka w ogóle istnieje. Stworzyliśmy moim zdaniem piłkę optymalną, taką która ma spełnić oczekiwania klienta. Jakie one są? Naszym zdaniem takie:

-Piłka musi po pierwsze dobrze „latać” oraz optymalnie się odbijać. Dlatego użyliśmy materiału Brazuca który jest używany do produkcji najwyższej jakości pilek meczowych.

-Piłka musi być wytrzymała dlatego skorzystaliśmy z najtrwalszej z możliwych technologii „Hybrid” zszyte łaty są zgrzewane termicznie co tworzy podwójne zbrojenie. Wartym podkreślenia jest fakt, że pilki tej technologii są wg. testów fabrycznych 2-3 krotnie bardziej wytrzymałe od piłek klejonych czyli takich których używają kluby ekstraklasy lub federacje piłkarskie. 

-Piłka nie może być za droga... No i tutaj wisienka na torcie Piłka wielkich brandów jakości meczowej zaczyna się od 300 złotych, na taki wydatek stać mało który Polski klub z niższych klas rozgrywkowych. Nasza piłka detalicznie kosztuje 229 złotych. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę która przy zakupie większej ilości piłek gwarantuje rabat rzędu KILKUDZIESIĘCIU procent! 

Tak właśnie powstała Alpha Pro Gold i jej młodsza siostra Beta Pro Red. Obie zaskakują coraz szersze grono klubów, akademii, trenerów i zawodników. Spełniają oczekiwania i sprawiają, że jedni decydują się na zakup a drudzy wracają po więcej. 

Potrzebujesz dobrej piłki? Odezwij się i pozwól pozytywnie zaskoczyć .

pixel