• Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Darmowe Control Socks od 600 PLN
  • Kup teraz, zapłać za 30 dni - PayPo
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Historia Control Socks

Uprawiając profesjonalnie piłkę nożną 20 lat zdołałem poznać wiele potrzeb sportowców, jedną z nich jest KOMFORT. 

Przechodząc na drugą stronę czyli zostając producentem sprzętu sportowego, moją misją stało się zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających.

Dlatego też podjąłem się wyzwania stworzenia skarpet, które będą zapewniały maksymalną wygodę oraz to czego nie zapewni zwykla skarpeta... przyczepność.

Pewnie mało kto zgadnie ile czasu może zająć stworzenie od podstaw skarpety? 

Odpowiem - ponad rok! 365 dni rozmyślania, testowania, poprawiania, doboru materiałów tworzenia opakowań

Skarpety początkowo miały być skarpetami marki Football Masters. Ostatecznie stwierdziliśmy wraz z Zespołem, że wyszło kapitalnie dlatego stworzyliśmy osobną markę.

Control Socks

skarpety sportowe, ze specjalnymi silikonowymi elementami na podeszwie sprawiają że, stopa po włożeniu do buta tworząjedność. Z pomysłu i rysunku na kartce powstał produkt w którym na dzień dzisiejszy występuje wielu zawodników Ekstraklasy, oraz Lig zagranicznych, są też reprezentanci krajów. Klienci zaskoczyli nas kupując w pierwszym roku aż 10.000 tysięcy par!!! Niektórzy twierdząże jakościowo jest to czołówka uwaga... Europejska lub nawet Światowa. Bardzo cieszą nas takie opinie, pokazuje to, że kierunek który obraliśmy w Football Masters jest słuszny i nie zamierzamy opaść na laurach. Wręcz przeciwnie dopiero się rozkręcamy! Poniżej mała historia CS-ów. Dzięki za wytrwałość i pomoc w realizacji projektu Kornelowi Sochaniowi, oraz za to, że wytrzymałeś moje marudzenie i narzekanie że może być jeszcze lepiej.
Najważniejsze że się udało.

pixel